Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Aksident TRAGJIK në Laç, vdes 2-vjeçari

Aksident TRAGJIK në Laç, vdes 2-vjeçari

Një aksident tragjik është regjistruar mbrëmjen e sotme në vend.

Bëhet me dije se aksidenti është raportuar në Fushë-Kuqe ku për pasojë ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta një fëmijë 2 vjeç.


 Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, megjithatë policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore