Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E FRIKSHME! Makina merr flakë në ecje, brenda mjetit edhe dy fëmijë të mitur

E FRIKSHME! Makina merr flakë në ecje, brenda mjetit edhe dy

Një makinë ka marrë flakë në lëvizje e sipër në Kamëz. Policia ka njoftuar se në mjet ka ardhur pas një rrjedhje gazi.

Nga informacionet paraprake bëhet e ditur se brenda në makinë ndodhej drejtuesi me inicialet O.N., dhe bashkë me të në mjet ishin dhe dy fëmijët e mitur, të cilët kanë marrë plagë të lehta.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.12.2022, në orën 21:45, në Institut, afër rrethrrotullimit, automjeti me drejtues shtetasin O. N., banues në Kamës, dyshohet se si pasojë e rrjedhjes së gazit ka shpërthyer në lëvizje e sipër. Në automjet udhëtonin së bashku me drejtuesin e automjetit edhe bashkëshortja shtetasja M. N., me dy fëmijët tyre të mitur.

Si pasojë janë dëmtuar lehtë jashtë rrezikut për jetën  të katër personat që ndodheshin në automjet dhe pas marrjes së mjekimit janë larguar në banesë.

Nga veprimet e para hetimore të kryera nga grupi hetimor dyshohet se shpërthimi ka ardhur nga rrjedhja e gazit të makinës, si pasojë e një defekti në impiantin e gazit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore