Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy vëllezërit pranojnë vrasjen e taksistit: Ja pse u detyruam!

“E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy

Zbulohet konflikti që çoi në ekzekutimin e taksistit të moshuar Abdulla Budlla tre ditë më parë.

Sipas vëllezërve Shera, i moshuari kryente veprime të pahijshme ndaj një të afërmes së tyre dhe i shkonte në shtëpi, kur djemtë e familjes nuk ndodheshin aty, raporton News24.

Sahmir dhe Arsil Shera kanë deklaruar në Polici se janë ndjerë të detyruar ta kryejnë vrasjen, pasi nuk kanë arritur të bindin me metoda të tjera 71 vjeçarin të hiqte dorë nga e afërmja e tyre.

Ata gjithashtu kanë bërë me dije se kishin një makinë me qera për ta përdorur gjatë vrasjes.

“E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy “E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy “E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy“E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy  “E bëmë për nderin e familjes, ngacmonte...", dy

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore