Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Durrës/ Makina nuk ndalet dhe merr para këmbësorin

Durrës/ Makina nuk ndalet dhe merr para këmbësorin

Një aksident ka ndodhur në në Romanat të Durrësit rreth orës 06:40.

Policia njofton se mjeti me drejtues shtetasin me iniciale A. G., 46 vjeç, ka goditur një këmbësor të paidentifikuar i cili është dërguar në Urgjencën e Durrësit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore