Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Durrës/ Gjendet në det trupi i dekompozuar i një personi, dyshohet se i përket...

Durrës/ Gjendet në det trupi i dekompozuar i një personi,

Policia e Durrësit ka gjetur një trup të pajetë mëngjesin e sotëm.

Raportohet se më datë 10.07.2020, rreth orës 07:45, në akuariumin e portit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar.

Trupi i pajetë u gjet pranë kalatës 5 dhe dyshohet të jetë i një shtetasi të huaj, maroken ose sirian.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe për zbardhjen e ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore