Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Sa i beson Perëndimi Putinit? Italia në mënyrë verbale, surprizon Gjermania, ja shteti që nuk i zë besë

Sa i beson Perëndimi Putinit? Italia në mënyrë verbale,

Bota duket se vijon të jetë e ndarë në dy kahe. Në njërën anë vendet perëndimore dhe në anën tjetër Lindja me Rusinë në krye.

Dhe sa here përmend Lindjen emri i pare që të vjen në mendje është Vladimir Putin.

Presidenti rus qëndron në krye të Kremlinit prej disa vitesh ndërsa pushteti i tij sa vjen dhe rritet.

Radio Evropa e Lirë ka publikuar një grafikë shumë interesant sa i përket pëlqimit të figurës së Putin në disa prej shteteve perëndimore.

Sipas sondazhit, Putin është më i pëlqyer në Itali dhe më pak në Danimarkë.

Por pavarësisht se çfarë mendojnë për të në perëndim pushteti i Putin në Rusi duket i padiskutueshëm.

Sa i beson Perëndimi Putinit? Italia në mënyrë verbale, Sa i beson Perëndimi Putinit? Italia në mënyrë verbale,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore