Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dorëzohet opozita, arrihet numri i votave në Parlament për miratimin e reformën zgjedhore

Dorëzohet opozita, arrihet numri i votave në Parlament për

Numri i deputetëve që deklarojnë votën pro marrëveshjes së 5 qershorit midis PS-së, PD-së dhe LSI-së ka arritur në 84.

Krahas votave në Parlament të Partisë Socialiste, janë 6 deputetë të opozitës parlamentare që deklarojnë votën pro marrëveshjes.

Krahas Artur Roshit, Fatjona Dhimitrit, Besnik Troplinit dhe Suzanat Topit, votën pro e deklarojnë edhe deputetët Lefter Maliqi apo Gjetan Gjetani.

Maliqi tha pak më parë se janë 11 deputetë të opozitës që japin votën pro, duke kërkuar nga kryeministri Rama që ta votojë marrëveshjen pa ndryshime duke kryer një votim të hapur në Parlament.

Dorëzohet opozita, arrihet numri i votave në Parlament për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore