Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

"Dorëheqja është detyrim"/ PD publikon spotin, ja kur do mbahet protesta e 11 shkurtit (VIDEO)

"Dorëheqja është detyrim"/ PD publikon spotin, ja kur

Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme spotin e protestës së 11 shkurtit.

Sipas PD, protesta është thirrur për skandalin Rama –McGonigal, me moton e dyfishtë “Faktet dolën-Dorëheqja është detyrim” dhe “Pluralizimit i dalim Zot. Votës së lirë i dalim Zot”.

PD u bën thirrje qytetarëve tu bashkohen në këtë tubim, ndërsa njofton se protesta do të zhillohet në orën 12.00 para Kryeministrisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore