Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Donin të hiqnin vëmendjen nga 21 Janari”/ Grida Duma thumbon Ramën: Vini karafila çdo vit në bulevard por keni 10 vjet që …

“Donin të hiqnin vëmendjen nga 21 Janari”/ Grida Duma

Kryeministri Edi Rama ka folur sot për herë të parë për çështjen “McGonigal”, arrestimin e ish-zyrtarit të FBI-së, sonte në “Top Story” në Top Channel.

Kreu i qeverisë tha se opozita e përdori çështjen McGonigal për të lënë mënjanë 21 Janarin pas audio-regjistrimit të zbuluar nga gazetari Artan Hoxha.

“21 janari duhej hetuar, s’duhet të dilnin vrasje pa autor, 21 janari përbën akt barbarie të pashembullt,” tha Rama.

E megjithatë moderatorja Grida Duma nuk e la pa përgjigje: “Keni 10 vjet që jeni në qeveri dhe duhet ta kishit hetuar, i vini çdo vit karafila por nuk keni hetuar”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore