Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Doja të sigurohesha që vdiqën"/ Dan Hutra dëshmon me gjakftohtësi masakrën në Kamëz, automatiku iu bllokua por...

"Doja të sigurohesha që vdiqën"/ Dan Hutra dëshmon

Vrasësi serial, Dan Hutra kishte për qëllim të ekzekutonte ish-bashkëjetuesen e tij Elena Hysa dhe të gjithë familjen e saj.

Ai shkoi në shtëpinë e saj në Kodër Kamëz dhe nxori armën, por nuk mundi të qëllonte sepse ajo iu bllokua.

Menjëherë më pas, Hutra ka nxjerrë thikën dhe ka goditur me nusen e Fatosit (ish-kunatit) ne pjesën e sipërme te trupit. Ajo është rrëzuar në tokë, ngjitur me automjetin që ndodhej në oborr. Lutfia (motra e AIketës) është futur brenda në automjet, por ai e ka goditur me thikë në qafe dhe në trup. Doja të sigurohesha që kishte vdekur, ka deklaruar Hutra, sipas dosjes hetimore të siguruar nga gazetarja Anila Hoxha.

Më pas, ai është futur në banesë dhe është përballur me Alketa Hysën dhe nënën e saj, Kujtime Hysen. Në fillim ka kontrolluar në banesë për të gjetur ish-vjehrrin, Zaim Hysën, por nuk e ka parë aty. Pas kësaj, është kthyer në sallon dhe me majën e thikës që mbante në dorë, ka zhbllokuar automatikun duke nxjerre fishekët dhe ka mbushur përsëri armën duke qëlluar në drejtim të ish-vjehrrës dhe në këto momente i ka dalë përpara ish-bashkëjetuesja e tij, Alketa Hysa.

Pas vrasjeve, Dani ka dalë jashtë, ka qëlluar sërish drejt makinës ku ndodhej kufoma e Lutfies. Plumbat kanë kapur kofanon dhe xhamin e parë të mjetit.Pasi ka dalë nga shtëpia, Hutra ka hedhur thikën ne rrugë dhe armën e zjarrit e ka vendosur në sediljen e parë të pasagjerit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore