Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dogji makinën e pronarëve të hotelit ku punonte, nuk zgjat shumë arratia e të resë në Sarandë

Dogji makinën e pronarëve të hotelit ku punonte, nuk zgjat

Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte.

Sipas policisë 34-vjevvarj me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën e pronarëve pas një konflikti që ka pasur me ata.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” i shtetases A. B., 34 vjeçe, banuese në fshatin Shëndëlli, pasi dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta ka djegur automjetin e pronarëve të hotelit ku ishte e punësuar, shtetasve K. Xh dhe E. Xh, banues në Sarandë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore