Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Do të jenë deri në 100 mijë njerëz"/ PD njofton Policinë për protestën e 11 shkurtit (DOKUMENTI)

"Do të jenë deri në 100 mijë njerëz"/ PD

Partia Demokratike ka depozituar në Policinë e Tiranës një njoftim për mbajtjen e protestës së 11 shkurtit para Kryeministrisë e cila pritet të nisë në orën 12:00.

Sipas njoftimit të selisë blu, në shesh pritet të jenë nga 80 mijë-100 mijë persona. Aty thuhet se personat që do të flasin do të jenë drejtues të PD dhe përfaqësues të Shoqërisë Civile. Po ashtu, specifikohet se do të jenë rreth 200 persona staf në mbarëvajtjen e protestës.

Dokumenti i PD: 

 

"Do të jenë deri në 100 mijë njerëz"/ PD

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore