Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Do ndihmojë pensionistët dhe…”, Rama jep lajmin e mirë: Në prill mblidhet Taksa e Jashtëzakonshme

“Do ndihmojë pensionistët dhe…”, Rama jep lajmin e

Kryeministri i vendit Edi Rama është shprehur ditën e sotme se në prill do të mblidhet kësti i parë i Taksës së Jashtëzakonshme nga prodhuesit e mëdhenj të energjisë, për t’u ardhur në ndihmë pensionistëve dhe jo vetëm.


MESAZHI I RAMES

Në prill mblidhet kësti i parë i Taksës së Jashtëzakonshme mbi prodhuesit e mëdhenj të energjisë dhe siç jemi zotuar, kjo taksë do të shërbejë për të mbështetur në radhë të parë pensionistët, e sipas mundësisë dhe radhës kategoritë më në nevojë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore