Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Do marrin fjalën sa herë të duan”, Felaj acaron opozitën, deputetët i bien tavolinës pasi nuk lejohen të flasin

“Do marrin fjalën sa herë të duan”, Felaj acaron

Momente tensioni në parlament pasi deputetët e opozitës nuk lejohet të flasin.

Nënkryetarja e parlamentit Ermonela Felaj që po drejtonte seancën i ka dhënë fjalën ministres Elisa Spiropali, por deputetët e opozitës kanë kundërshtuar duke kërkuar fjalën.

Felaj tha se do i japë fjalën sa herë të duan ministrave dhe sa kohë të duan. Kjo gjë ka sjellë reagime nga karriget e deputetëve të PD, të cilët kanë filluar t’i bien tavolinave. Megjithatë asgjë s’ka ndryshuar në qëndrimin e Felajt.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore