Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Djalin e tërhoqën nga një..."/ Rrëmbehet në Gjermani, nëna shqiptare dhe fëmija 3-vjeçar

"Djalin e tërhoqën nga një..."/ Rrëmbehet në

Zhduket një nënë shqiptare me emrin Nasibe.K  dhe fëmija i saj 3-vjeç në Gjermani. Bild shkruan se  ditën e djeshme ata u rrëmbyen në Meckenheim, nga disa njerëz me një makinë të bardhë tip “Audi”, të cilët janë larguar në drejtim të paditur.

Sipas hetuesve ky rrëmbim është bërë nga një plan i sofistikuar. Ndërkohë që deri tani dyshimet më të mëdha janë të burri i nënës shqiptare, Blerim.K, i cili pas ngjarjes u arratis, por policia arriti ta kapë atë Ratingen.

Në momentin e rrëmbimit një dëshmitar tha se gruaja dhe djali u tërhoqën në një SUV e bardhë, ndërkohë që nëna po bënte thirrje për ndihmë. Autoritetet policore janë në kërkim nga toka dhe ajri të nënës dhe fëmijës së saj në të gjithë zonën përreth qytetit Bonn.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore