Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Djali i Azem Hajdarit para bustit të të atit: Shpresoj që babai im të jetë frymëzim

Djali i Azem Hajdarit para bustit të të atit: Shpresoj që babai

TIRANË- Djali i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me të atin ka folur ditën e sotme teksa ishte prezent në ceremoninë e organizuar nga ish- kryeministri Sali Berisha në Qytet Studenti pë Ditën e Rinisë. 

Në fjalën e tij, djali i vogël i familjes Hajdari e ka konsideruar të gjithë këtë ndodhi si një përrallë të dëgjuar disa herë. Ai shpreson se një ditë babai i tij të jetë frymëzim.

Kjo përrallë që e kam dëgjuar aq shumë herë, kuptoja që ishte reale dhe këta njerëz luftuan ndaj komunizimit. Dua t’ju them se shpresoj që kjo ditë dhe babai im të jetë frymëzim. Unë nuk e mendoja që kjo ditë se do të vinte kjo ditë e njerëzit do të mblidheshin sërish kështu. Shpresoj që kjo ditë të jetë frymëzuese për të gjithë.”- tha Azem Hajdari./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore