Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ditë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit

Ditë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky është

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 08°C në 22°C, në zonat e ulëta nga 15ºC në 29°C dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 30°C.

Era do të jetë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot kryesisht të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 09°C në 20°C dhe në zonat e ulëta nga 12°C në 23°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit në qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës.

Ditë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky ështëDitë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky ështëDitë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky ështëDitë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky ështëDitë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky ështëDitë me diell dhe rriten sërish temperaturat, ky është

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore