Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është parashikimi i motit

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe pa reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 03°C në 13°C dhe në zonat bregdetare nga 05°C në 14°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -04°C në 02°C dhe në zonat e ulëta nga -01°C në 04°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës.

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta ky është 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore