Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Digjet banesa 2-katëshe në Milot, shpëtojnë 7 anëtarët e familjes që jetonin aty

Digjet banesa 2-katëshe në Milot, shpëtojnë 7

Digjet totalisht një shtëpi dy katëshe në Milot.

Sipas burimeve zjarri ka rënë gjatë orës 3 të mëngjesit të sotëm kur 7 anëtarët e familjes kanë qenë brenda. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Ende nuk dihet shkaku i djegies së banesë, policia dhe zjarrfikëse ndodhen në vendgjarje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore