Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi i motit

Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë në vlerat minimale ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10°C në 24°C, në zonat e ulëta nga 18°C në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 32°C.

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot kryesisht të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 10°C në 24°C dhe në zonat e ulëta nga 13°C në 27°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës.

Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi Diell dhe temperatura deri në 32 gradë, ky është parashikimi 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore