Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i motit

Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë mot me diell por shumë të ftohtë.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga -12°C në 01°C, në zonat e ulëta nga -3°C në 08°C dhe në zonat bregdetare nga 00°C në 10°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -13°C në -4°C dhe në zonat e ulëta nga -9°C në -1°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës

Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i Diell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi iDiell dhe rriten me 3 gradë temperaturat, ky është parashikimi i 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore