Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dhuna ndaj Sali Berishës në protestë/ Reagon ashpër Ambasada Amerikane në vend

Dhuna ndaj Sali Berishës në protestë/ Reagon ashpër Ambasada

Ambasada amerikane ne Tirane ka reaguar për goditjen me grusht të kreut të PD-së Sali Berisha gjate protestes se te martes, 6 dhjetor.

Nje zedhenes i ambasades se SHBA deklaroi se jane skandalizuar nga ky sulm fizik.

“U skandalizuam nga sulmi fizik sot ndaj nje anetari te parlamentit dhe presim qe autoritetet ta hetojne plotesisht incidentin. Askush nuk duhet sulmuar sepse ushtron lirine e fjales ne perputhje me ligjin”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore