Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Detajet nga ngjarja në Durrës/ 4 shtetas të huaj u hodhën në det për të kapur tragetin, njëri nuk...

Detajet nga ngjarja në Durrës/ 4 shtetas të huaj u hodhën

Një person i pajetë u gjet mëngjesin e sotëm në Durrës. Mësohet se gjetja e kufomës lidhet me një ngjarje të fundjavës së kaluar, ku 4 shtetas të huaj, marokenë dhe sirianë, u hodhën në det në tentativë për të lundruar drejt një trageti.

Tre prej tyre u sprapsën nga forcat e kufirit, ndërsa i katërti nuk u gjet dhe dyshohet të jetë personi që u gjet sot pranë kalatës nr.5 të portit. Policia po punon për identifikimin e personit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore