Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Detaje nga aksidenti tragjik në Rrubik/ Humbin jetën prindërit dhe dy fëmijët, plagoset fëmija i mitur

Detaje nga aksidenti tragjik në Rrubik/ Humbin jetën prindërit

Detaje të tjera janë mësuar nga aksidenti tragjik që ndodhi pasditen e sotme në Rrubik, ku humbën jetën katër persona dhe mbeti i plagosur një tjetër, anëtarë të një familje.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Rrëshen-Rubik, te karburant “Toma”, ku mjeti tip “Citroen”, me të cilin udhëtonin anëtarët e familjes nga Kosova, janë përplasur me një kamion.

Për pasojë kanë humbur jetën dy prindërit, dy fëmijët, ndërsa ka mbetur i plagosur fëmija tjetër, një i mitur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore