Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

DETAJE nga aksidenti në Fier/ 37-vjeçarit iu hap dera e makinës në ecje, u plagosën gruaja dhe vajza e mitur

DETAJE nga aksidenti në Fier/ 37-vjeçarit iu hap dera e makinës

Policia e Fierit ka nisur hetimin për 37-vjeçarin E.A, banues në Fier.

Burime policore bëjnë me dije se ditën e djeshme, në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, në ecje e sipër, 37-vjeçarit i është hapur dera e automjetit.

Si pasojë janë dëmtuar bashkëshortja e tij dhe vajza e tyre e mitur. Të dyja u dërguan në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore