Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Detaje/ Atentati në Greqi, kush është 27 vjeçari shqiptar që u qëllua me 5 plumba (FOTO)

Detaje/ Atentati në Greqi, kush është 27 vjeçari shqiptar

Zbulohen detaje të reja nga të shtënat me armë ndaj një shqiptari në Agia Sofia, në Patra të Greqisë.

Media greke “Tempo24.news”  shkruan se është qëlluar me pesë plumba drejt një shqiptari, 27 vjeç, ndërsa ngjarja ka tronditur qytetarët.

Mësohet se në momentin që është qëlluar me 5 plumba,i  riu ishte në makinë.

Shqiptari është dërguar në spital menjëherë dhe ndodhet në vdekje klinike.

Forca të shumta të policisë helene janë në vendin e ngjarjes. Për krimin, dy persona janë shpallur në kërkim, pasi dyshohet se janë autorë.

Gjendja e shqiptarit vlerësohet të jetë shumë kritike. Dëshmitarët okularë kanë rrëfyer ngjarjen, duke thënë se në drejtim të automjetit ku ishte 27-vjeçari u qëllua disa herë me plumba.

Mediat kanë publikuar edhe pamje nga vendngjarja.

Detaje/ Atentati në Greqi, kush është 27 vjeçari shqiptarDetaje/ Atentati në Greqi, kush është 27 vjeçari shqiptar

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore