Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Detaje HORROR nga masakrimi i çiftit shqiptar në Itali! 37-vjeçarja u vra nga ish-burri pasi nuk pranonte lidhjen e re

Detaje HORROR nga masakrimi i çiftit shqiptar në Itali!

Italia është tronditur nga një krim, ku ish-bashkëshorti i Mynevere Karabollaj (Myrtaj) dyshohet se ka goditur për vdekje me thikë atë dhe bashkëjetuesin e saj.

Çifti i shqiptarëve është gjetur i vdekur nga vajza e 37-vjeçares së njohur ndryshe si Vera.

Pas ngjarjes së rëndë i vdekur është gjetur edhe autori shqiptar, në një magazinë në Oriago di Mira në zonën e Venedikuti, cili sipas mediave italiane nuk po pranonte dot lidhjen e ish-gruas së tij me 24-vjeçarin Flonino Mërkuri.

Një çift shqiptar është gjetur i vrarë në banesën ku jetonin në Itali. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Venecia, ku burrë e grua u gjetën të vrarë me thikë në shtëpinë e tyre.

Zbulimi i trupave u bë nga efektivët italianë, të lajmëruar nga vajza e gruas e cila nuk kishte mundur të kontaktonte me të ëmën prej disa orësh.
Fillimisht u mendua se ishte një rast vrasje e më pas vetëvrasjeje, por policia italiane tha se bëhet fjalë për një vrasje të dyfishtë.

Në vendin e ngjarjes, hetuesit kishin gjetur një armë zjarri dhe një thikë. Sakaq policia ka nisur hetimet dhe janë vënë në ndjekje të një personi që dyshohet të jetë autor i këtij krimi të rëndë. Sipas mediave lokale, në kërkim është ish bashkëshortit i gruas, gjithashtu shqiptar, që dyshohet se nuk ka pranuar lidhjen e re të saj./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore