Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

DETAJE/ Dështon atentati në Lezhë! Shënjestra u shpëtoi plumbave duke u aksidentuar, asnjë i lënduar

DETAJE/ Dështon atentati në Lezhë! Shënjestra u shpëtoi

Asnjë i plagosur nga atentati në Lezhë! Paraprakisht raportohet se automjeti drejt të cilit është qëlluar, ka arritur që tu shpëtojë plumbave, vetëm me dëme materiale.

Mjeti po lëvizje nga Tirana drejt Lezhës, kur iu bë prita. 

Drejtuesi arriti të manovronte dhe për t'ju shpëtuar plumbave, u aksidentua me një tjetër mjet. Për rrjedhojë, dëmet janë vetëm materiale. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore