Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Del VIDEO/ Momenti kur Gert Shehu del nga xhamia dhe ecën i qetë drejt protestuesve

Del VIDEO/ Momenti kur Gert Shehu del nga xhamia dhe ecën i qetë drejt

Gert Shehu, 31 vjeç është shfaqur i qetë para se të qëllonte me grusht në fytyrë Sali Berishën.

Në pamjet e siguruara disa orë para ngjarjes duket që del nga Xhamia Tabakëve.

Nga këto pamje duket sikur çdo gjë shkon shumë mirë me të derisa hyn në radhët e protestuesve shfaqet para Sali Berishës, dhe e godet me grusht duke e rrëzuar në tokë.

Menjëherë kanë ndërhyrë bodigardi i Sali Berishës dhe ish shefi i policisë Erzen Breçani që kanë rrahur rëndë Shehun duke e gjakosur. Pas incidentit, 31-vjeçari Gert Shehu u shoqërua për në spitalin e Traumës ndërsa ishte i vetëdijshëm për gjithçka kishte ndodhur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore