Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për përjashtimin e ish-spiunëve nga politika (EMRAT)

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për

Nënkryetari i Kuvendit, Myslim Murrizi ka publikuar listën e deputeteve që kanë votuar pro, kundër dhe ata që nuk kanë marrë pjesë në votim, për projektligjin “Për përjashtimin nga emërimi, zgjedhja në organe drejtuese dhe të punësimit në funksione publike, shtetërore dhe politike të ish-funksionavrëve, nënpunësve që kanë ushtruar detyra drejtuese në periudhën 28.11.1944 – 08.12.1990”.

Murrizi ka ironizuar deputetët që kanë votuar kundër ligjit për largimin nga politika të Sigurimsave.

Ai gjithashtu shtoi se pas 30 vitesh post-komunizëm, jemi i vetmi vend ish-komunist që drejtohemi nga spiunë sigurimi.

Reagimi i plotë:

Lista e Deputeteve qe votuan PRO ligjit per largimin nga politika te ish sigurimsave dhe spiuneve te sigurimit

Lista e Deputeteve qe votuan kundra qe abstenuan dhe qe nuk kane mare pjese ne votim.

Ftoj publikisht Deputetet qe kane votuar kundra ketij ligji, qe ti drejtohen autoritetit te dosjeve te sigurimit per te mare ÇERTIFIKATEN E PASTERTISE SE FIGURES nese nuk jane te PISTE dhe nuk kane çengela ne hunde nga sigurimi i Shtetit

Pas 30 vitesh post-komunizem , jemi i vetmi VEND ish komunist qe drejtohemi nga spiune sigurimi.

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për

Del lista, këto janë deputetët që nuk votuan për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore