Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Del foto/ Përdorues droge, ky është 44-vjeçari që i preu kokën nënës së tij në Pogradec

Del foto/ Përdorues droge, ky është 44-vjeçari që iGazeta Shqip ka mundur të sigurojë një foto të 44-vjeçarit, Olsi Çekiçi, i cili shokoi qytetin e Pogradecit dhe jo vetëm pasditen e sotme.

Burime për "Shqip" bëjnë me dije se autori është përdorues i lëndeve narkotike.

Spitali i Pogradecit ka njoftuar se ai është kartelizuar por nuk ka pranuar të marrë mjekime asnjeherë.

Nuk është hera e parë që ai akuzohet për dhunë në familje. Gjithashtu bëhet me dije se ai vuante nga probleme mendore.

Del foto/ Përdorues droge, ky është 44-vjeçari që i

Del foto/ Përdorues droge, ky është 44-vjeçari që i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore