Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Del FOTO/ Kush është mjeku që humbi jetën sot nga Covid pas 2 javësh në spital

Del FOTO/ Kush është mjeku që humbi jetën sot nga Covid pas

Mjeku nga Kavaja, Sefer Dervishi, u nda nga jeta sot pasi nuk mundi të fitonte betejën me virusin që ka pushtuar botën. 

Sipas raportimeve, mjeku Dervishi kishte më shumë se dy javë i shtruar te spitali Covid-2 “Shefqet Ndroqi”.

Dervishi vuante edhe nga disa sëmundje bashkëshoqëruese.

Ky është mjeku i pestë që humb jetën nga Covid në Shqipëri pas Arjan Pushit,  Hysni Shkjaut, Anibal Byberit dhe Agron Menzelxhiut.

Ky i fundit u nda nga jeta vetëm pak ditë më parë. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore