Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Del FOTO/ Kush është 23 vjeçarja që vdiq në Vlorë, trupi iu gjet 200 m larg vendit të aksidentit

Del FOTO/ Kush është 23 vjeçarja që vdiq në

Kjo është 23 vjeçarja, Anxhela Çapo që humbi jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ndodhi kur automjeti që ajo drejtonte u përplas me trafik-ndarësen dhe më pas përfundoi në një kanal. Pas përplasjes së fortë, vajza përfundoi rreth 200 metra larg vendit të aksidentit.

Nga aksidenti i regjistruar në rrugën Vlorë-Fier në vendin e quajtur Kripa, ka mbetur e plagosur rëndë edhe del shoqja e saj, shtetasja Silvana Muho 22 vjeçe.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e mjetit jashtë normave të lejuara. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëse, të cilët bënë të mundur identifikimin e trupit të pajetë të 23-vjeçares. Pas aksidentit, dyshohet se trupi i pajetë u mor zvarrë nga një automjet tjetër.

Del FOTO/ Kush është 23 vjeçarja që vdiq nëDel FOTO/ Kush është 23 vjeçarja që vdiq nëDel FOTO/ Kush është 23 vjeçarja që vdiq nëDel FOTO/ Kush është 23 vjeçarja që vdiq në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore