Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Degradon sherri në Durrës, dy persona zihen me leva

Degradon sherri në Durrës, dy persona zihen me leva

Dy persona janë zënë pasditën e sotme në Durrës. Mësohet se konflikti fillimisht mes tyre ka nisur për arsye të dobta. 

Por pas konfliktit verbal, që të dy persona janë zënë fizikisht, madje dhe me mjete të rënda e leva. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Ndërkohë që është gjetur një levë dhe ca pika gjaku në vendin e sherrit. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore