Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dëbora e parë për këtë vit zbardh vendin/ Mbulohen Korça e Pogradeci (FOTO)

Dëbora e parë për këtë vit zbardh vendin/ Mbulohen

Reshjet e para të dëborës kanë zbardhur një pjesë të vendit tonë. Disa qytete në juglindje janë mbuluar nga bora.

Reshjet janë regjistruar në Mokër të Pogradecit, në Malin e Gramozit në Kolonjë, në Shtyllë, Dardhë dhe në malet e Voskopojës në Korçë.

Temperaturat në këtë qytet kanë zbritur deri më 3 gradë.

Rruga është e mbuluar tërësisht nga bora, dhe duket se dimri ka hyrë zyrtarisht.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore