Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dalin pamjet e rënda/ I riu komplet i zhveshur hidhet nga ura në Tiranë, thyen gjymtyrët

Dalin pamjet e rënda/ I riu komplet i zhveshur hidhet nga ura në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku një i ri i zhveshur komplet, është hedhur nga një urë në zonën e Institutit.

Sipas Policisë i riu ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike dhe është transportuar drejt spitalit ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Dëshmitarët në vendngjarje thonë se i riu ka pasur thyerje në gjymtyrët e tij, ndërkohë që ndihma e parë i është dhënë nga vetë ata. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Me datë 23.12.2020, rreth orës 12:30; dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është vetëhedhur nga ura e Institutit, shtetasi P.S., 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore