Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Aksident me vdekje në aksin Elbasan-Librazhd, dalin pamjet

VIDEO/ Aksident me vdekje në aksin Elbasan-Librazhd, dalin pamjet

Elbasan- Një aksident tragjik ka ndodhur gjatë paradites së  sotme në Elbasan, ku ka humbur jetën një i ri.

Burime nga policia thanë se Rei Palloshi, 21 vjeç ka humbur jetën në vendin e ngjarjes, pasi makina me të cilën ai po udhëtonte është përmbysur.

Sipas të dhënave, për shkak të shpejtësisë, makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur duke u përmbysur.

Njoftimi i policisë

Më datë 07.12.2021, rreth orës 11:40, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në fshatin Mengël, shtetasi R. P., duke drejtuar mjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë shtetasi R. P. ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore