Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dalin mesazhet e fundit në Whatsapp me mikun e tij para se të "digjej" në Shqipëri/ Çfarë shkruante biznesmeni italian

Dalin mesazhet e fundit në Whatsapp me mikun e tij para se të

Mediat italiane kanë zbuluar mesazhet e fundit që biznesmeni italian i dërgoi mikut të tij pak para se makina me të cilën udhëtonte në Pukë të gjendej e shkrumbuar dhe ai të supozohej i vdekur.

Pak para “vdekjes” së tij, ai kishte shkëmbyer mesazhe në ËhatsApp duke theksuar faktin se ai ishte në Shqipëri me qëllimin, për të përfunduar disa negociata me biznesmenë vendas.

Sipas bashkëshortes së tij, Pecorelli nuk po kalonte një moment të mirë me bizneset në Itali dhe po kërkonte shpëtim në Shqipëri me shitjen e makinerive të qendrave estetike.

Tani do të jetë e nevojshme të kuptohet pse Davide humbi gjurmët e tij për kaq gjatë dhe pse ishte në atë gomone në Detin Tirren.

Hetuesit do të duhet të rindërtojnë atë që ndodhi që nga fillimi i vitit dhe pse u gjet në mes të detit dhe, me sa duket, pa një destinacion.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore