Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dalin Fotot dhe Emrat/ Ja dy autorët 28-vjeçarë që dhunuan për vdekje të moshuarin, njëri i dënuar për përdhunim…

Dalin Fotot dhe Emrat/ Ja dy autorët 28-vjeçarë që dhunuan

Një 89-vjeçar në fshatin Klos të Mallakastrës ka humbur jetë si pasojë e dhunës së grabitësve që hynë për ta vjedhur në banesë. Policia njoftoi se dy autorët e ngjarjes së rëndë janë Musa Gudo dhe Ervis Halimi, personat që shihni në foto, tashmë të arrestuar.

Ata nën kërcënimin e armës, i morën një shumë parash Çaush Shehajt, të cilën edhe e dhunuan. Ndaj tyre tashmë rëndon akuza “Vjedhja me pasojë vdekjen”.

Por Musa Gudo nuk është emër i padëgjuar për policinë, pasi në vitin 2020 ai ishte dënuar me 2 vite burg, pasi u shpall fajtor për përdhunimin e një vajze 23-vjeçare në Fier.

Dalin Fotot dhe Emrat/ Ja dy autorët 28-vjeçarë që dhunuan

Dalin Fotot dhe Emrat/ Ja dy autorët 28-vjeçarë që dhunuan

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore