Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Conference League do “t’i dhurojë” Tiranës 150 milionë euro? Veliaj: Nuk e di kush shpenzon më shumë, një tifoz apo…

Conference League do “t’i dhurojë” Tiranës 150

I ftuar ditën e sotme në Zona Zero në Top Neës ka qenë kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Në fjalën e tij për gazetarin Thimi Samarxhiu, Veliaj ka folur për finale e madhe të Conferencë League që pritet të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” mes Romës dhe Feyenoord.

Teksa është pyetur nga Samarxhiu mbi hipotezat se Tirana pritet të fitoj rreth 150 milionë euro në këto ditë të ndeshjes së madhe, Veliaj nuk ka folur mesiguri për shifrat.

“ Nuk di të them, unë i gëzohem çdo aktiviteti në Tiranë. Para dy mbrëmjesh isha me doktor Petrelën i cili kishte ftuar dhjetra neuro- kirurg. Unë nuk di kush shpenzon më shumë një tifoz i futbollit apo një neuro-kirurg, i cili e ka rrogën më të lartë. “- tha Veliaj

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore