Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Buqeta me lule dhe plot lumturi, Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen, poston fotot krah njerëzve të shtrenjtë

Buqeta me lule dhe plot lumturi, Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen,

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ditën e sotme feston ditëlindjen e sja të 58-të.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga dashamirësit dhe sigurisht dhe nga familjarët e Topallit.

Ka qenë vetë ish-kryetarja e Kuvendit ajo e cila në llogarinë e saj në “Facebook”ka publikuar disa nga momentet e bukura të kësaj dite të veçante.

E rrethuar nga njerëzit e saj të dashur, Topalli ka festuar ditëlindjen mes luleve dhe buzëqeshjeve të bashkëshortit, fëmijëve të saj dhe dy nipave.

Buqeta me lule dhe plot lumturi, Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore