Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Boll jetove"/ Vajza 15-vjeçare pa skenën horror, zbulon çfarë i tha i ati gjyshes para se ta vriste

"Boll jetove"/ Vajza 15-vjeçare pa skenën horror, zbulon

Ngjarja horror e ndodhur në Pogradec pasditen e djeshme ka tronditur të gjithë vendin.

Detaje të tjera të rënda janë bërë me dije nga ngjarja. Mësohet se skena makabre është parë nga e bija 15-vjeçare e autorit, teksa ai qëlloi të ëmën dhe i preu kokën me kosë e më pas tentoi të vriste të vëllanë.

E mitura ka lajmëruar policinë dhe është larguar nga banesa, teksa brenda 44-vjeçari tentonte të vriste të vëllanë pasi u konfliktua ashpër.

Për blutë, e bija e Olsi Çekiçit ka rrëfyer se i ati e ndiqte me thikë në shtëpi gjyshen e moshuar duke i thënë “Boll jetove”. I plagosur nga kjo ngjarje ka mbetur vëllai i autorit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore