Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Bllokuan foltoren dhe fyen kryetaren e Kuvendit”, PS kërkon 10 ditë përjashtim për 8 deputetë të PD (EMRAT)

“Bllokuan foltoren dhe fyen kryetaren e Kuvendit”, PS kërkon 10

PS ka kërkuar përjashtimin me 10 ditë nga seancat plenare për 8 deputetë të PD-së, që sipas tyre kanë penguar zhvillimet në Kuvend.

Përjashtim është kërkuar për; Luçiano Boçin, Albana Vokshin, Ervin Salianji, Ina Zhupën, Luan Baçin, Tritan Shehun, Gazmend Bardhi dhe Bledion Nallbati.

Në këtë kërkesë, depozituar ne Kryesine e Kuvendit thuhet se keta deputete ofenduan kryeparlamentaren Lindita Nikolli. Kanë qenë 7 deputetët socialistë ata që kanë firmosur kërkesën, të cilën e kanë depozituar në Kryesi.

Kujtojmë se pak ditë më parë Kuvendi përjashtoi me 10 ditë kryetarin e PD-së, Sali Berisha, Belind Këlliçin, Flamur Nokën, Edmond Spahon dhe Edi Palokën.

“Bllokuan foltoren dhe fyen kryetaren e Kuvendit”, PS kërkon 10

“Bllokuan foltoren dhe fyen kryetaren e Kuvendit”, PS kërkon 10

“Bllokuan foltoren dhe fyen kryetaren e Kuvendit”, PS kërkon 10

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore