Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Blerta Josifi del nga spitali, çfarë ka ndodhur me të "mbijetuarën” e vetëflijimit në emër ringjalljes

Blerta Josifi del nga spitali, çfarë ka ndodhur me të

Blerta Josifi, vajza që tentoi t'i japë fund jetës për t'u ringjallur, ka dalë nga spitali në gjendje të përmirësuar shëndetësore.

Blerta Josifi shtrua në spitalin psikiatrik pas ngjarjes së rëndë që tronditi opinionin publik në kryeqytet, ku nënë e bijë u gjetën të vetëflijuara në Kombinat, pasi besonin se do të ringjalleshin.

Ngjarja e rëndë ndodhi më 2 korrik, ku Zhaneta Josifi 56-vjeçe dhe e bija Anisa Josifi 30-vjeçe, u gjetën pa jetë në banesën e tyre në zonën e Kombinatit, pasi ishin vetëflijuar.

Trupi i vajzës 30-vjeçare Anisa Josifi u gjet nga ekspertët e policisë në dhomën e saj të gjumit, e mbuluar me batanije dhe sipas ekspertizës kishte 15 muaj që kishte ndërruar jetë.

Ndërsa, Blerta Josifi, e cila i mbijetoi vetëflijimit u dërgua në urgjencë ku ju dha ndihma mjekësore.

Para hetuesve ajo mes lotësh është shprehur se ka humbur familjen, ndërsa ata nuk i dinin sakrificat që kanë bërë për tu ringjallur.

Blerta Josifi del nga spitali, çfarë ka ndodhur me të Blerta Josifi del nga spitali, çfarë ka ndodhur me të Blerta Josifi del nga spitali, çfarë ka ndodhur me të

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore