Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Çmenden” bjellorusët në Vlorë, zhytje në det pavarësisht temperaturave të ulëta (FOTO)

“Çmenden” bjellorusët në Vlorë, zhytje në

Kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës dhe temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm, të shoqëruara me shira dhe mot të vranët.

Por mesa duket ndryshimi i kushteve klimaterike nuk përbën aspak problem për bjellorusët, të cilët janë fotografuar duke u larë në gjirin e Vlorës.

Të veshur me bikini, tre bjellorusët shihen teksa hyjnë për t’u larë në ujërat e ftohta të Vlorës.

“Çmenden” bjellorusët në Vlorë, zhytje në

“Çmenden” bjellorusët në Vlorë, zhytje në

“Çmenden” bjellorusët në Vlorë, zhytje në

“Çmenden” bjellorusët në Vlorë, zhytje në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore