Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Biznesmeni italian gjendet i gjallë pas 9 muajsh/ Çfarë thanë gruaja dhe i ati në polici

Biznesmeni italian gjendet i gjallë pas 9 muajsh/ Çfarë

Automjeti që biznesmeni italian Davide Pecorelli kishte marrë me qira u gjet i djegur në Pukë në janar të këtij viti.

Brenda ishte edhe një trup i djegur, por nuk u konfirmua se i përkiste Pecorellit.

Atëherë policitë e dy vendeve, Shqipëri dhe Itali, u ngritën në këmbë për të hetuar mbi ngjarjen e rëndë.

Megjithatë vetëm sot pas 9 muajsh hetime, misteri ka marrë fund dhe vetë biznesmeni u gjet i gjallë në Itali. 

Gruaja e tij, mësohet se ka folur me 45-vjeçarin në telefon ndërsa i ati është shprehur: "Mezi pres ta takoj, ta dëghih se çfarë ka ndodhur". Pecorelli u gjet në një gomone që u mbyt pranë një ishulli, ne Livorno.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore