Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Biznesi i boronicave i garanton pushimet në jaht dhe vilë me 2 mijë euro/nata Shkëlzen Berishës

Biznesi i boronicave i garanton pushimet në jaht dhe vilë me 2

Fill pas skandalit të biznesit të boronicave, ku Shkëlzen Berisha kishte blerë një fabrikë 1.8 milionë euro, ai bashkë me Armina Mevlani po shijojnë pushimet luksoze mes Sarandës e Korfuzit. Të shtunën ata u vendosën në vilën luksoze të ndërtuesit të njohur, Artan Dulaku në Keep Merli, ku një natë kushton 2 mijë euro.

 

Biznesi i boronicave i garanton pushimet në jaht dhe vilë me 2
Jahti ku po pushon Shkëlzeni me Arminën, 3 gusht 2020

Po ashtu ai ka vënë në dispozion jahtin e tij luksoz për të udhëtuar në Greqi.
Armina dhe Shkëlzeni, këtë të dielë lundruan me jahtin e pangatërrueshëm të Dulakut dhe pushuan në Korfuz. Një klauzolë e shtetit helen lejon jahtet luksoze nga Shqipëria të hyjnë në Greqi, pavarësisht Covid-it.

Të hënën në mbrëmje jahti u ankorua në Keep Merli dhe ata zbritën, per t'u vendosur në vilën luksoze.

Biznesi i boronicave i garanton pushimet në jaht dhe vilë me 2
Vila luksoze ku po pushon Shkëlzen Berisha me Armina Mevlanin

Të martën, sipas burimeve të dritare.net, nga ekuipazhi, jahti do të jetë sërish në dispozicion të çiftit.

Pas këtij udhëtimi mbresëlënës, biznesmenit të njohur do t’i hiqet nofka Dondollaku, siç Berisha e ka quajtur shpesh në përmendjet e tij./dritare.net

Biznesi i boronicave i garanton pushimet në jaht dhe vilë me 2
Kompleksi i vilave "Keep Merli"
Biznesi i boronicave i garanton pushimet në jaht dhe vilë me 2
Vila ku po relaksohet biznesmeni i boronicave, Shkëlzen Berisha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore