Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

BESOJENI OSE JO/ Një biznesmen shqiptar kërkon të blejë Manchester United, ai është...

BESOJENI OSE JO/ Një biznesmen shqiptar kërkon të blejë

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia. “Footballtransfers.com” raporton se Behgjet Pacolli është i interesuar për të blerë klubin e madh të Manchester United-it.

Klubi i njohur anglez është nxjerrë në shitje nga familja Glazers dhe ish-presidenti i Kosovës shihet si një kandidat potencial për të marrë në pronësi të tij aksionet e “djajve të kuq”.

Pasuria e Pacollit vlerësohet në 1 bilion euro nga revista “Forbes“, çka i mundëson blerjen e Manchester United-it.

Portali i sipërpërmendur thekson edhe faktin se biznesmeni i njohur shqiptar ka njohje të forta politike, ndër të cilat përfshihet edhe Donald Trump.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore