Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Berisha u godit rëndë dhe u gjakos, shpërthen i revoltuar aktori i njohur: Fshati digjet ku*va krihet

Berisha u godit rëndë dhe u gjakos, shpërthen i revoltuar aktori

Protesta e ditës së sotme nuk ka kaluar pa incidente. Një person ka goditur kreun e Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Goditja ka qenë e fortë, dhe menjëherë truprojat dhe militantët e kanë grushtuar personin që goditi Berishën, Gert Shehu, duke e hedhur në tokë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja)

Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar aktori i njohur, Rezart Veleshnja i cili ka dënuar autorin. Aktori ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku e quan turp këtë veprim ndaj një lideri dhe një burri në moshën e Berishës.

“Nje turp dhe nje skandal i paprecedente! Kjo tregon qe shqiperia ka vetem psikopate dhe klase te rendomte puntore [email protected]@mendore! Te godasesh nje lider (me te mirat dhe te kqiat e veta) eshte fundi i nje marrezie! Ky eshte vendi jone i dashur goditet nje burre 80 vjec me grusht ne mes te dites! Edi rama( fshati digjet kurva krihet)”, shkruan aktori.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore