Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Berisha “pagëzon” Bashën me emrin e ri: Meriton të quhet Lulzim Boshi, demokratët derdhën sakrifica por…

Berisha “pagëzon” Bashën me emrin e ri: Meriton të

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha është duke zhvilluar ditën e sotme në Qytet Studenti një ceremoni në nder të Ditës së Rinisë.

Sipas Berishës lëvizja e Dhjetorit ‘90 ishte lëvizja e idealeve më të pastërta njerëzore të studentëve shqiptarë. Ndër të tjera Berisha foli edhe për situatën e PD-së. Në fjalën e tij ai është shprehur se kryetari i saj meriton të quhet “Lulzim Boshi”.

“Në këto 8 vite, demokratët derdhën sakrifica. Por ata kaluan nga një humbje në humbje tjetër, jo për shkak të tyre, por për shkak të një njeriu që pas 8 vitesh meriton të quhet, as pak e as më shumë se Lulzim Boshi dhe pengkryetari”, tha Berisha./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore